כנס הרפואה השנתי

הכנס השנתי בנושא רפואת חילוץ בלחימה, פינוי בהיטס ורפואה תעופתית

אנו מתכבדים להזמינכם לכנס הרפואי השנתי החמישי של עמותת החתול, עמותת בוגרי יחידה 669.
השנה הכנס מתקיים בשיתוף עם מקרפ"ח – מפקדת קצין הרפואה של חיל האוויר.
נשמע ממקור ראשון אודות המחקרים הרפואיים וחוויות הטיסה לחלל במשימת 'רקיע'. נתמקד ברובד האנושי של עבודתינו, בתקשורת יעילה בתנאי לחץ והתמודדות עם חוויות קשות. נתעדכן בעבודות מחקריות של רופאי היחידות המיוחדות ונראה כיצד יראו רכבי הפינוי של העתיד. המושב השלישי יוקדש לטובת מחקרים חדשניים ברפואה תעופתית, במעמד מפקד חיל האוויר.

הכנס מהווה מקום מפגש לכלל הגורמים העוסקים ברפואת חירום. זו היא הזדמנות ייחודית להעברת מידע בנושאים מבצעיים ורפואיים, כמו גם הזדמנות ליצור שיח בין גורמים אזרחיים וצבאיים.
מאחלים שתפיקו מהכנס את המיטב

בית חיל האוויר, רח' ז'בוטינסקי 15, הרצליה

אירועים קרובים נוספים

אנו מזמינים אתכם לערב שגרירים מיוחד במינו, בו תוכלו לשמוע על הקמפיין, להתמנגל ולשמוע הופעה מרגשת של אביחי הולנדר. אז כתבו ביומנים את התאריך ובואו לקחת חלק בפרויקט הדגל של העמותה. מחכים לכם - כיכר אתרים, תל אביב, 6.9.22 , 19:30

נפתחה ההרשמה לתוכנית המנטורינג של עמותת החתול 2022-2023

הכנס השנתי של כל בוגרי היחידה בזאפה מידטאון תל אביב בהנחייתו של עומרי אסנהיים. בתאריך ה- 15.09.22 בשעה 19:00. הירשמו עכשיו!

"אמנם הליפסטיק אדום, אך ליבי שחור" השבוע ציינו את ערב יום הזיכרון בעמותה, ערב משמעותי ומרגש מאוד בנוכחות הבוגרות והבוגרים. פרידה שניידרמן, יו"ר ועדת האחים הארצית, ארגון יד לבנים, אחותו של מאיר רוזנשטרוך הי"ד שנפל בה' באייר 1974 בעת חילוץ פצועים והרוגים בשיא החרמון, שיתפה אותנו בחייו של מאיר ז"ל

בבקשה שתפו את הלינק להצטרפות לעמותה ולפעילויות השונות שעשויות להתאים לכל אחד/ת, ובכך אפשרו את התקיימותנו. תודה והערכה.

דילוג לתוכן