סדנאות 'מטיילים בטוח' על שם סרן אבנר ברדוגו ז"ל

לאחרונה קיימנו שתי סדנאות חשובות – האחת בכנס המשתחררים של גדוד דוכיפת – חטיבת כפיר, שהתקיימה בעיר העתיקה בירושלים, והשנייה- סדנה בכנס המשתחררים של יחידת אגוז, המלווה בהרצאה של חיליק מגנוס שחזר אלינו הישר מהחמ"ל באוקראינה.
סדנאות אלו עבור המשתחררים הטריים הם חלק מהכרת התודה בחיילים אשר סיימו שירות משמעותי ותרמו לביטחון ישראל. בסדנאות המשוחררים הטריים מקבלים הכוונה ומידע ממיטב גורמי המקצוע עבור הטיול הגדול בחו"ל. בכך, המשוחררים הטריים יכולים לצעוד בבטחה אל הטיול הגדול עם הכלים המתאימים על מנת שיחזרו הביתה בשלום.

אירועים קרובים נוספים

"אמנם הליפסטיק אדום, אך ליבי שחור" השבוע ציינו את ערב יום הזיכרון בעמותה, ערב משמעותי ומרגש מאוד בנוכחות הבוגרות והבוגרים. פרידה שניידרמן, יו"ר ועדת האחים הארצית, ארגון יד לבנים, אחותו של מאיר רוזנשטרוך הי"ד שנפל בה' באייר 1974 בעת חילוץ פצועים והרוגים בשיא החרמון, שיתפה אותנו בחייו של מאיר ז"ל

בבקשה שתפו את הלינק להצטרפות לעמותה ולפעילויות השונות שעשויות להתאים לכל אחד/ת, ובכך אפשרו את התקיימותנו. תודה והערכה.

ב- 10 בפברואר, התקיים ערב מלגאיות לציון יום האישה בהובלת נטע מנשה. בערב המלגאיות נהננו מהרצאות של שני נשים מצליחות ומובילות בתחומן

הרצאה מרתקת של אבנר סטפק, יזם ומבעלי חברת ההשקעות מיטב דש. אבנר סיפר את סיפורו האישי המרתק על מפעל חייו, על מגמות בכלכלה העולמית, שוק ההון, אפיקי השקעה ועוד. היה לנו לעונג לארח את אבנר ואת בוגרי היחידה!

בסדנאות המשוחררים הטריים מקבלים הכוונה ומידע ממיטב גורמי המקצוע עבור הטיול הגדול בחו"ל. בכך, המשוחררים הטריים יכולים לצעוד בבטחה אל הטיול הגדול עם הכלים המתאימים על מנת שיחזרו הביתה בשלום.