עזרו לנו להרחיב את משפחת עמותת החתול!

עמותת החתול הוקמה מתוך ההכרה כי בוגרי יחידה 669 לדורותיה מעולם לא עזבו באמת את היחידה. הרוח וההווי של היחידה ממשיכים ללוות את הבוגרות והבוגרים לאורך חייהם. ערכי העזרה, האחווה והרעות הולכים עמנו ומסייעים לכולנו להיות האנשים שאנו היום. למעשה, היחידה נשארת בכל אחד ואחת מאיתנו ומעצבת את המשך דרכנו.
עמותת החתול מטרתה לשמור על משפחת היחידה, ולהצמיח את אנשיה גם לאחר השירות הצבאי. העמותה מספקת פעילויות העשרה, למידה והתנדבות בקהילה, תמיכה והכוונה עבור חבריה. הרווח הוא הדדי: החברה הישראלית זוכה לתרומה ועזרה ברוח ה-DNA הייחודי לחתולים, בעוד שהבוגרים זוכים לפתח ולהגשים את עצמם בהתאם לחלומותיהם והשקפותיהם, ומסייעים זה לזה.
עמותת החתול היא הבית של כלל בוגרי היחידה: בעבר, בהווה ובעתיד.אנו שמנו למטרה לסייע בשמירה על הקשר החם והחשוב הנוצר עם השנים משירות משותף אליו נרתמנו למשימה הערכית של הצלת חיים. אנו רוצים להיות כאן עבורכם בכל שלב ובכל מקום שתבחרו. הפיצו בקרב חבריכם בוגרות ובוגרי היחידה מסר זה, ועזרו לנו להתרחב ולצמוח. בבקשה שתפו את הלינק להצטרפות לעמותה ולפעילויות השונות שעשויות להתאים לכל אחד/ת, ובכך אפשרו את התקיימותנו.
תודה והערכה.
לינק הצטרפות לעמותת החתול: https://669.org.il/

אירועים קרובים נוספים

"אמנם הליפסטיק אדום, אך ליבי שחור" השבוע ציינו את ערב יום הזיכרון בעמותה, ערב משמעותי ומרגש מאוד בנוכחות הבוגרות והבוגרים. פרידה שניידרמן, יו"ר ועדת האחים הארצית, ארגון יד לבנים, אחותו של מאיר רוזנשטרוך הי"ד שנפל בה' באייר 1974 בעת חילוץ פצועים והרוגים בשיא החרמון, שיתפה אותנו בחייו של מאיר ז"ל

בבקשה שתפו את הלינק להצטרפות לעמותה ולפעילויות השונות שעשויות להתאים לכל אחד/ת, ובכך אפשרו את התקיימותנו. תודה והערכה.

ב- 10 בפברואר, התקיים ערב מלגאיות לציון יום האישה בהובלת נטע מנשה. בערב המלגאיות נהננו מהרצאות של שני נשים מצליחות ומובילות בתחומן

הרצאה מרתקת של אבנר סטפק, יזם ומבעלי חברת ההשקעות מיטב דש. אבנר סיפר את סיפורו האישי המרתק על מפעל חייו, על מגמות בכלכלה העולמית, שוק ההון, אפיקי השקעה ועוד. היה לנו לעונג לארח את אבנר ואת בוגרי היחידה!

בסדנאות המשוחררים הטריים מקבלים הכוונה ומידע ממיטב גורמי המקצוע עבור הטיול הגדול בחו"ל. בכך, המשוחררים הטריים יכולים לצעוד בבטחה אל הטיול הגדול עם הכלים המתאימים על מנת שיחזרו הביתה בשלום.