ערב מלגאיות לציון יום האישה

ב- 10 במרץ, התקיים ערב מלגאיות לציון יום האישה בהובלת נטע מנשה. בערב המלגאיות נהננו מהרצאות של שני נשים מצליחות ומובילות בתחומן: עו"ד גייל שורש, מומחית לאחריות מגדרית, פעילה חברתית לקידום האישה בישראל ובכירה לשעבר בקהילת המודיעין הישראלית, קיימה הרצאה בנושא " מחשבות על אחריות מגדרית – מבג"צ אליס מילר לבג"צ הסיירת". גליה ויינר, המתמחה בייעוץ, באיתור ובהשמה של בכירים בעבור החברות המובילות בישראל בתחומי ההיי-טק, הפיננסים, השירותים והתעשייה, קיימה הרצאה בנושא "ניהול קריירה ומיתוג אישי".
אנו מודים לנטע מנשה על הובלת האירוע, למלגאיות היקרות על השתתפותן ולמרצות האורחות בעבור הרצאותיהן המעניינות והמעשירות!

אירועים קרובים נוספים

"אמנם הליפסטיק אדום, אך ליבי שחור" השבוע ציינו את ערב יום הזיכרון בעמותה, ערב משמעותי ומרגש מאוד בנוכחות הבוגרות והבוגרים. פרידה שניידרמן, יו"ר ועדת האחים הארצית, ארגון יד לבנים, אחותו של מאיר רוזנשטרוך הי"ד שנפל בה' באייר 1974 בעת חילוץ פצועים והרוגים בשיא החרמון, שיתפה אותנו בחייו של מאיר ז"ל

בבקשה שתפו את הלינק להצטרפות לעמותה ולפעילויות השונות שעשויות להתאים לכל אחד/ת, ובכך אפשרו את התקיימותנו. תודה והערכה.

ב- 10 בפברואר, התקיים ערב מלגאיות לציון יום האישה בהובלת נטע מנשה. בערב המלגאיות נהננו מהרצאות של שני נשים מצליחות ומובילות בתחומן

הרצאה מרתקת של אבנר סטפק, יזם ומבעלי חברת ההשקעות מיטב דש. אבנר סיפר את סיפורו האישי המרתק על מפעל חייו, על מגמות בכלכלה העולמית, שוק ההון, אפיקי השקעה ועוד. היה לנו לעונג לארח את אבנר ואת בוגרי היחידה!

בסדנאות המשוחררים הטריים מקבלים הכוונה ומידע ממיטב גורמי המקצוע עבור הטיול הגדול בחו"ל. בכך, המשוחררים הטריים יכולים לצעוד בבטחה אל הטיול הגדול עם הכלים המתאימים על מנת שיחזרו הביתה בשלום.