תוכנית המנטורינג 2022-2023

העמותה וחבריה מודים על פועלו הרב של רני כהן, בוגר מחזור כ"ט ביחידה, במסגרת הקמת והובלת תוכנית המנטורינג ב- 7 השנים האחרונות. עמותת החתול מזמינה אתכם, חברי העמותה, להירשם למחזור השמיני של תוכנית המנטורינג לשנת 2022-2023. תוכנית המנטורינג מהווה תוכנית דגל שלנו, והוקמה על-מנת להעניק תמיכה והכוונה לבוגרי היחידה וחברי העמותה. העמותה מעניקה כלים חשובים להתמודדות עם אתגרים בחיים וקבלת החלטות בצמתים מרכזיים בחיים.

השנה מעין ווסטלנד, בוגרת היחידה וחברת העמותה, תיקח את המושכות ותוביל את תוכנית המנטורינג של שנה הבאה. התיישבנו לשיחה עם מעין כדי להכיר מקרוב. מעין במקור מקיבוץ ניר עוז במועצה אזורית אשכול, כיום גרה בבאר שבע בשלוש שנים האחרונות עם בן הזוג, ומסיימת לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית- ישר כח! היא עובדת בסנגוריה הציבורית במחלקת מעצרים בתור סטודנטית גם בשנים האלו בבאר שבע.  מעין הגיעה ליחידה מגיבוש תומכ"לים והיתה מש"קית חופ"ה בבית הספר של היחידה.

ולאחר מכן הגעת לעמותת החתול, שם את חברה פעילה.
אני מלגאית של העמותה בשנתיים האחרונות. בתור מישהי שלא עשתה יום מילואים אחד מאז השחרור (הערת העורך: אם תרצי – נסדר לך!) העמותה יוצרת חיבור והמשכיות ליחידה בצורה מדהימה, ואני מודה על ההזדמנות לקחת חלק בקהילת הבוגרים.
החברות בעמותה הולכת יד ביד עם תוכנית המנטורינג, שאת חלק ממנה וכעת גם מובילה אותה.
נכון, שם אני מבצעת את המלגה בשנתיים האלו, קשה אפילו להתחיל להסביר במילים מה החוויה שם בשבילי. הרווחתי משם בכל היבט אפשרי: אישי, מקצועי וחברתי. מרגש לראות כיצד אנשים בוחרים לצאת לתהליך משמעותי, עובדים קשה על-מנת לשפר את חייהם.
מה צפוי לחניכי תוכנית המנטורינג בהובלתך?
התוכנית פותחת מחזור שמיני שזה מאוד מרגש. למי שיתקבל צפויים תשעה חודשים שעשויים לעשות שינוי מדהים- תשעה חודשים של קשר צמוד ואישי עם מנטור וחודשים של מפגשים עם מנטים נוספים, שכולם כמובן בוגרי היחידה. התוכנית תהינה חוויה של קבוצה שאפשר להתייעץ במסגרתה, להתפתח בה וכל זה בהנחיה של צוות המנחים המקצועי שלנו הפועל בצורה מעוררת השראה. כל מנטי (חניך) יקבל חוויה קבוצתית חשובה וכלים אחידים, אבל חשוב להדגיש שיחד עם זאת התוכנית היא גם חליפה אישית עבור כל משתתף: החל מבחירת המנטור ועד הליווי של המנחה המקצועי שמותאם לצורך, קצב וכל מאפיין נוסף. יחס אישי וקבוצתי כאחד.
מה תרצי למסור לרני כהן על הובלתו וסיום תפקידו בתור מוביל תוכנית המנטורינג?
להגיד תודה זה לא מספיק.. בלי הרשמה וכוונה גם אני הייתי בתוכנית המנטורינג במשך שנתיים ורני היה המנטור שלי. תודה על הזמינות, הסבלנות, היחס האישי והנעים, ההדרכה, ההכוונה ובעיקר האמונה.
אנו רוצים להודות לרני כהן על הובלתו ותרומתו הרבה עבור תוכנית המנטורינג. בהצלחה למעין ווסטלנד בהובלת התוכנית. להרשמה לתוכנית המנטורינג לחצו כאן: shorturl.at/ruGMY

אירועים קרובים נוספים

אנו מזמינים אתכם לערב שגרירים מיוחד במינו, בו תוכלו לשמוע על הקמפיין, להתמנגל ולשמוע הופעה מרגשת של אביחי הולנדר. אז כתבו ביומנים את התאריך ובואו לקחת חלק בפרויקט הדגל של העמותה. מחכים לכם - כיכר אתרים, תל אביב, 6.9.22 , 19:30

נפתחה ההרשמה לתוכנית המנטורינג של עמותת החתול 2022-2023

הכנס השנתי של כל בוגרי היחידה בזאפה מידטאון תל אביב בהנחייתו של עומרי אסנהיים. בתאריך ה- 15.09.22 בשעה 19:00. הירשמו עכשיו!

"אמנם הליפסטיק אדום, אך ליבי שחור" השבוע ציינו את ערב יום הזיכרון בעמותה, ערב משמעותי ומרגש מאוד בנוכחות הבוגרות והבוגרים. פרידה שניידרמן, יו"ר ועדת האחים הארצית, ארגון יד לבנים, אחותו של מאיר רוזנשטרוך הי"ד שנפל בה' באייר 1974 בעת חילוץ פצועים והרוגים בשיא החרמון, שיתפה אותנו בחייו של מאיר ז"ל

בבקשה שתפו את הלינק להצטרפות לעמותה ולפעילויות השונות שעשויות להתאים לכל אחד/ת, ובכך אפשרו את התקיימותנו. תודה והערכה.

דילוג לתוכן