פעילות העמותה

למען הבוגרים

שותפות עם תכנית ״אחים ליוגה״

תולים יקרים, מזמינים אתכם להירשם לתכנית ״אחים יוגה״! תכנית המסייעת למתמודדים עם חוויות לחימה והלם קרב, באמצעות תרגול יוגה ומדיטציה. כבר חמישה בוגרים של היחידה השתתפו במחזורים הקודמים ואתם מוזמנים להיות חלק מהמחזור הבא, שיפתח ב-23-25 למרץ. התכנית היא שני רטריטים (פתיחה וסיכום) וביניהם 20 שבועות של תרגול זום משותף וליווי אישי. יש עדיין מקומות למחזור הזה. לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אל נטע המדהימה שמובילה את התכנית או אלינו ???? תמיר שרף - 0543030776 גנגה נטע - 0523970287 [email protected]

תכנית ״אחים ליוגה״

כנס שנתי 2023

מפגש שנתי של כלל הבוגרים והבוגרות בשיתוף היחידה הסדירה.

  • האירוע הינו מפגש שנתי רחב המייצר חיבור בין היחידה הסדירה לאנשי המילואים, אירוע שמטרתו הוקרת תודה לאנשי המילואים, הגברת תחושת גאוות היחידה, נטוורקינג והנאה. אירוע זה הינו אירוע הדגל של העמותה, והבוגרים מצפים לו מידי שנה. בנוסף, האירוע מאפשר לעמותה לחשוף לבוגרים בצורה המיטבית את פעילותה.

"השנה, כחלק מהיותי מלגאית של העמותה, זכיתי לקחת חלק בצוות האחראי על הכנס השנתי. התכנון והביצוע היו מאתגרים, מלמדים ומעשירים, וזו הייתה זכות גדולה להיות חלק! הכנס היה מוצלח מרגש ומאחד. נתראה בשנה הבאה!".

נועם רוזן
מנהלת השיווק של הכנס השנתי

תוכנית המנטורינג

חניכה וליווי בין דורי של בוגרי ובוגרות היחידה

תוכנית המנטורינג

  • תוכנית המנטורינג הינה אחת מתוכניות הדגל של העמותה ומהראשונות שהפעילה. בתוכנית המנטורינג מצוותים מנטור לכל בוגר יחידה בין הגילאים 25-35 הנמצא בצומת משמעותי בחייו, בוגר היחידה או לא בעל עיסוק זהה או קרוב מספיק ורלוונטי לזה של הבוגר. המנטורים בתוכנית הם בני 45+ כאשר הקריטריון לבחירתם הוא הצלחה מוכחת בתחום עיסוקם בחייהם.

"אחד הדברים היפים בתוכנית המנטורינג הוא שלמרות המחזוריות שלה היא כל פעם מחדש מספקת אינספור רגעים חדשים, מלמדים, מפתחים ובעיקר מרגשים. כבוד וזכות גדולה לקחת חלק בניהול של דבר כזה".

רני כהן
מוביל הפרויקט

ריצה לזכר נופלי היחידה

ריצה לזכר עשרת נופלי היחידה

  • פעם בשנה אנו מקיימים ריצה לזכר עשרת נופלי היחידה בשיתוף פעולה עם היחידה הסדירה. האירוע הינו יריד משפחות מהנה אליו אנחנו מגיעים לפגוש את הפנים המוכרות, החברים מהעבר וההווה ולהתעדכן בעשיית היחידה הסדירה וכמובן- לרוץ עם החברים מהיחידה.

שם הבוגר
מנהל

תוכנית המלגות

תוכניות מלגות לבוגרי ובוגרות היחידה. העמותה מעודדת השכלה גבוהה בכך שמעניקה לבוגריה מלגות לימודים לאקדמיה. כל סטודנט מבצע עבור המלגה שעות התנדבות ובכך אנו למעשה מרוויחים פעמיים. זוהי תמיכה בבוגרים לרכישת השכלה, וכן השפעה לטובה על החברה בישראל בעשייה חברתית ברוח העמותה.

  • פעם בשנה נעשית הרשמה למועמדות למלגות. את המועמדויות בוחנת ועדה על פי מספר קריטריונים ביניהם- מצב סוציו אקונומי, שירות ביחידה ועוד. בכל שנה העמותה גדלה וכך גם כמות המלגות כך שבשנה הקרובה כמעט כל מגיש יקבל מלגת לימודים.
  • כמו כן אנו מעניקים מלגות פסיכומטרי ומלגות ללימודי תעודה מקצועית. אנו מאפשרים, מנגישים ונותנים מענה לכל בוגר כדי שיוכל להשתחרר ולהתחיל בלימודיו ללא עיכוב. מלגות הלימודים חשובות מאוד לבוגרים, מכיוון שהן מאפשרות להוריד מן העומס בעבודה במקביל ללימודים, ובכך להניח לבוגר להשלים את ימי המילואים השנתיים הרבים שלו או שלה ללא פגיעה בלימודים.

"שמח לקחת חלק בתיווך בין תורמים למלגאים ולסייע למלגאים במה שניתן. הפעילויות תחת המטריה של העמותה מגוונות ועשירות מאוד. כיף לראות שיש המשכיות ליחידה ואנחנו ממשיכים לעשות ולפעול יחד".

איתמר אופנר
אחראי מלגאים

מחלצים את המחלצים

סדנאות פסיכוטראומה

  • פלטפורמה ציוותית לעיבוד חוויות, תחושות ואירועים קשים שחוו בוגרי היחידה בתקופת שירותם ומתקשים להניח מאחוריהם ולהסתגל לחיים נורמטיביים. גם אם אינם מוכרים כנפגעים פיסית או נפשית באופן קשה, היעדר התייחסות מותאמת לנושא עלול לייצר עם השנים העמקה של קשיים אלו, ועיכוב משמעותי בכניסה תקינה לתחנות החיים השונות, כגון תעסוקה, לימודים, זוגיות, ניהול אישי ועוד. מטרת הסדנאות הינה לאפשר מקום בטוח עבור הלוחמים לשתף ולפרוק תחושות אלו, הרגשת השייכות ושהם אינם לבד במערכה.

""מחלצים את המחלצים" הוא פרויקט שמטרתו לשים זרקור על התמודדות עם חוויות לחימה, לחשוף את הבוגרים לעולם הטיפול על כל גווניו ולחנך למודעות לנושא כלפיי עצמנו וכלפיי החברים איתם שירתנו".

עידן כהנוב
מוביל הפרויקט

הרצאות הפרלמנט

הרצאות במגוון נושאים לבוגרי ובוגרות היחידה

  • כחלק מפיתוח והעשרה של אנשינו, וכן חשיבות פיתוח ה"נטוורקינג" היחידתי, אנו עורכים הרצאות לכלל הבוגרים, בעלות תוכן העשרתי, אשר מאופיינות באינטימיות ובמשפחתיות היחידתית, וכן בעלות תוקף אקטואלי המאפשר פיתוח ולמידה. ההרצאות מתקיימות אחת לחודש-חודשיים, והמרצים המשתתפים הם מן הבולטים בתחומם, מומחים ומרתקים. להרצאות מגיעים עשרות חברי עמותה. ייחודיות ההרצאות באה לידי ביטוי בכך שמדובר במפגש קרוב ונעים, כאשר אנו מאפשרים שיח פתוח והפנית שאלות למרצה.

"בפרויקט הפרלמנט אנו מארחים בכל חודש הרצאה בנושא שונה, חשוב לנו בפרויקט להביא מגוון של מרצים אשר ידברו על נושאים שונים כמו פוליטיקה, ספורט, יזמות ועוד. המטרה היא לאפשר לחברי העמותה להעשיר ולהרחיב אופקים באמצעות הפרויקט. במהלך מגפת הקורונה העברנו את ההרצאות דרך הזום ומחכים בקוצר רוח לחזור להרצאות פרונטליות ולראות את כולם".

נדר נס אל
מובילת הפרויקט

כנס משתחררים

כנס משתחררים לחיילי וחיילות היחידה לפני היציאה לאזרחות

  • סדנת המשתחררים של העמותה אורכת כשלושה ימים ומתקיימת פעם בחצי שנה. בסדנא משתתפים כ-30 חיילי היחידה, "משוחררים טריים" ולקראת שחרורם. הסדנה מיועדת לגברים, נשים, לוחמים ותומכי לחימה כאחד, מועבר תוכן רלוונטי, פרקטי וחשוב לכולם. את הסדנה אנו מבצעים בשיתוף עם גורמים מקצועיים ומעשירים.

"סדנת המשתחררים היא ההזדמנות שלנו הן בתור אנשי היחידה והן בתור אזרחי ישראל להגיד תודה גדולה לחיילים ולחיילות של היחידה שנתנו זמן ומאמץ רב בשירותם למשימה החשובה. בסדנת המשתחררים אנו מעניקים למשתחררים ולמשתחררות ה"טריים" סל של כלים חשובים וצ'ופרים שונים לקראת השלב הבא של חייהם".

אור שחם
מוביל הפרויקט

ביקורי צוותים ותיקים ביחידה

אירוע המתקיים פעם בחצי שנה ביחידה 669. לאירוע מוזמנים בוגרי היחידה ששירתו בשנים ספציפיות ומכל הגפים, על-פי סדר המחזורים ושנות השירות.

  • הבוגרים מגיעים עם בני משפחותיהם, מה שלעיתים מאפשר להם, בפעם הראשונה, להציג את המקום שהיווה ומהווה בית עבורם, בפני בני ובנות הזוג וילדיהם. במהלך האירוע ישנן פעילויות שונות לילדים ומפגש אנושי מרגש.

"בכל פעם שמתקיים האירוע אפשר להרגיש את ההתרגשות הגדולה אצל הבוגרים והמשפחות. האווירה הנוסטלגית בשילוב זיכרונות משותפים לא משאירה פרצוף אחד ללא חיוך. כיף ומספק להוציא לפועל את האירוע ביחידה שוב ושוב למחזורים השונים".

יובל נתנאל
מוביל הפרויקט

הטבות לחברי העמותה

10-15%

מבשלים חוויה

55 ש״ח הנחה לאדם בהזמנה פרטית | 110 ש״ח להזמנה של זוג | 10-15% הנחה מהעלות הכוללת לקבוצה

לפרטים
OFF 70%

שעוני סרטינה

שעוני היוקרה של העמותה (עם חריטת החתול הייחודית) יוצאת לדרך!! ההטבה פתוחה לחודש יולי בלבד לחברי עמותה רשומים

לפרטים

לפרטים ובירורים אנחנו כאן בשבילכם:


Skip to content